Musíš jíst,protože bez jídla ti tělo tuky nepustí!

Jestli chceš vypadat,jako kamion tuku,mít bolesti a nemoci se pohnout neustále trpět depresemi a bát se o svoje zdraví,jen se lituj,slintej nad modelkama a cpi se jídlem,které tě zabíjí. (Pravdou je,že naše skupina nezakazuje prakticky nic,jen se u toho musí přemýšlet. A každého rozumného člověka napadne,že když už se dal na změnu režimu ve stravování,nebude se cpát bůčkem a chipsami).

Chceš-li ale dobře vypadat a začít normálě žít,dokonce si zamlsat a smát se u toho,začni už "sakra" něco dělat.

JEZ,ABY JSI ZHUBLA !!!

BYLA JSEM TLUSTÁ,PROČ? JEDLA JSEM MÁLO A ŠPATNĚ.

Byla jsem úplně normální všežravec s převahou sladkostí a masa. Milovala jsem maso,sýry,obilniny,zeleninu,mléčné výrobky a čokoládu. Bože,jak jsem tohle mohla jíst?! Když jsem potřebovala zhubnout,prostě jsem nejedla - vůbec.Když jsem potřebovala zpevnit,nebo ještě rychleji shodit,cvičila jsem do úmoru třeba 5 hodin denně. (Nutno podotknouti,že jsem se pak 2 dny nemohla hnout- ještěže jsem měla o víkendu volno :-)

Jedna blbost vedle druhé.

Nejedla jsem a pokud ano,tak málo a nezdravě.Všechno jsem plácala přes všechno a se sladkostmi jsem snad i spala.

Uvědomila jsem si,že opravdu musím hodně jíst a vyživit své tělo,abych zhubla a udržela si všechno potřebné v normálu,včetně vitamínů,minerálů a stopových prvků.Zásadní a prioritní chyba,kterou dělají všichni,kdo nemohou shodit,případně se vymlouvají na dědičnost,nemoc atd je to,že jsou líní. Líní jíst,líní hýbat se.Já byla to samé :-)

Výmluvy,jako "já nemám čas",nebo "mě všechno bolí",nebo nalítám se kolem dětí víc,než dost" jsou pouhopouhá lenost.Jsem taky matka,dělám 12-tky,jak denní,tak noční,mám rodinu,musím vařit,uklízet,prát,žehlit.Mimoto mám spoustu dalších koníčků,které mě baví,web a jiné...

Jakmile skoncujete s fňukáním - jde to

Vypsala jsem si po letech sleposti a zkoumání,jak to všechno  zkombinovat  plán,který dodržuji a mám ... radost. 

JDE TO :-)

Proč všichni věří těm všem "zaručeným " a drahým metodám.Co to plácám,já byla jednou z nich. Nejsem z žádné poradny pro hubnutí a nepropaguji žádné "levné"preparáty pro hubnutí a zdraví". Tohle je něco,jako můj on-line deník,do kterého si chci psát recepty a výsledky,jak pro sebe,tak pro lidi,kteří mají stejný problém,jako jsem měla já..Pokud se někdo přidá a bude přispívat,tím líp.Bude nás víc.Není recept...pokud neposlechneš své tělo (nebo mě :-) nikdy se ti to nepodaří.

... a nespoléhej se na prášky....ty ti pomohou do prostředí,kde by se ti opravdu nelíbilo.

Nejsem "náctka",ale ani "sátka",ale přesto chci se sebou něco dělat a tohle je pro mě myslím to pravé syrové ...

Nebudu tady nikomu,zvláště sobě,nalhávat, že něco spolknu nebo vypiji a zhubnu.Já jím normální potraviny,které se dají koupit v supermarketech,posbírat na poli,nebo vypěstovat na zahradě a upravím si je tak, abych je mohla jíst a chutnalo mi. Abych si nedávala do těla zbytečně nějakou chemii a na závěr věděla, jak si získanou váhu udržet.

Myslíte,že je to blbost?

Jelikož jsem (jako většina lidí) byla všežravec,ale mám sklony ke zdravé stravě,dala jsem se kromě dělenky spíše na RAW stravu,která je prostě super.Skvěle mi sedne a chutná.Sestavila jsem  jídelníčky ze tří různých odvětví,ale zjistila jsem,že mi vyhovuje jen živá (raw) strava,možná s malou směsicí dělenky...,ale i tak je to všechno v hlavě.

Zjistila jsem totiž,že nic extrémního bych nikdy nevydržela držet déle,jako 2 měsíce.

Dala jsem dohromady vitariánskou a dělenou stravu a obohatila jsem ji o recepty,které sednou mojí krevní skupině a ejhle...ono to jde.Zvedne to zvedne endorfíny,zasytí mozek a hlavně ... jde to dolů  !!!

Vysadila jsem kompletně všechny sladkosti,zrušila pečivo,mléčné produkty,maso...vysadila jsem vše živočišné a začala s jídlem,jehož tepelná úprava je Z 90ti procent pouze do 42 stupňů celsia,tudíž teplota,která neničí vzácné enzymy a vitamíny...začínám se cítit super a hlavně ...shazuji své poslední toxické špeky.

 Jím šíleně moc a každý den se vážím,protože si říkám,že není možný,abych tak žr.... jedla :-) a netloustla.

JE TO MOŽNÝ - JE TO FAKT.

Za dob mé babičky se říkávalo,že s upřímností nejdál dojdeš. Platilo to i za doby mé maminky,ale i mé. Nyní v moderní době mé dcery je to všechno jinak. Vždy jsem byla toho názoru.

V dnešní době se to ale drasticky změnilo na pravý opak - "S upřímností leda pojdeš" I tak se to dá pojmout. Já ale zůstávám u svého prvního názoru. Upřímně a na tvrdo ti zde říkám,že bez vyživení toho jediného,co opravdu vlastníš --- a to řádného --- TI TĚLO TUKY NIKDY NEPUSTÍ a bude si je hlídat a držet zuby,nehty ještě víc.

Vlastní zkušennost je vlastní zkušennost.Každý si tím musí projít na vlastní kůži,aby pochopil,jak jeho tělo funguje. Můžeš se stavět na hlavu,tvoje tělo se má rádo a nedovolí,aby jsi jej JAKÝMKOLI ZPŮSOBEM ohrozil - a. Za žádnou cenu !!! Musíš jej přesvědčit,jinak ti neuvěří.A s každým hladověním méně a méně.Bohužel. Už tě zná a ví,co máš za lubem,proto se na tebe připraví a to v plné polní :-)

Měla jsem už toho dost,jak na mě lidé koukali přes prsty,i když jsem za to nemohla. Prostě a jasně,pokud člověk musí jistou dobu brát chemii,která odmítá pustit tuky,naopak přidává pro ženské tělo už tak hrozný hormon estrogen.Nedá se nic,jen přestat jíst a to jak známo nejde.A to není řešení.

Chápu,že to není pro mnoho lidí jednoduché,také jsem si prošla kdejakým podrazem a zklamáním.Přátelé - ti praví přátelé ale zůstávají i v případě,že jste sami na dně - přijdou a pomohou.

Já ztratila v té době vše.I tzv "přátele".

Vše se ale změnilo a já začala přibírat...nehorázně...v té době jsem se natvrdo rozhodla - a dobře. Jelikož dnes jsou pouze lidé,kteří nehledí na vnitřní stránku nás samotných,ale na tu okrajovou - vzhledovou,je to smutné,ale je to tak.

Opravdu v dnešní době neexistuje pravý přítel,tak jsem si uvědomila,že je lepší mít pár dobrých kamarádů,než stovky a známých a zákeřných "přátel".

Zredukovala jsem je a hned se žije jinak :-) Jak vypadám,co mám na sobě a kde na mě jaký kousek špeku visí. "Přibrala,nebo to jen zakrývá?" " Kde má který vlas křivý:-)".Opravdu,strašně důležitý !!!

Cítím se, jak se cítím a je mi jedno,kdo si co myslí.Každý stárne a nemoci si nevybírají,na koho sednou.

Takhle to máme myslím většina z nás.

opakuji:

RADY,POMOC, "PŘÁTELSTVͨ NECHŤ JSOU ZDE SAMOZŘEJMOSTÍ.

Inspirace a podpora je to nejdůležitější ... Hodně štěstí ať vydrží všem. 

DĚKUJI ČLOVĚČE ZA NÁVŠTĚVU A NEZAPOMEŇ...V KOŘENECH JE SÍLA

Kontakt:

Web: www.podomacku.net

Mail: podomacku@post.cz

FB: Podomácku z darů Země aneb Jedové doupě v akci

TOPlist

UPOZORNĚNÍ: Všechny recepty a návody mají pouze informativní charakter a jejich autorka nenese žádnou zodpovědnost za jakékoliv následky jejich použití v praxi.