Antibiotika - přírodní alternativa

Moje nejsilnější přírodní antibiotikum je na světě a já bych se s vámi o něj chtěla podělit.

Každý z vás se určitě setkal s tím,že byl nachlazený,chřipka s ním cloumala ze všech stran,bolelo ho celé tělo a měl sto chutí se někam zahrabat.I já jsem si tím nedávno po sto letech prošla a dost mě to překvapilo. Moje už legendární 8mička začala zase zlobit a po návštěvě zubařky jsem dostala tak obrovský zánět,že jsem lezla po stěnách,chladila co  30 vteřin a pila a pila ledovou vodu,co jsm snesla.Jak je to už snad zvykem vše bolestivé se děje o víkendu a jako naschvál stomatolog nikde.Bez dlouhého rozmyšlení mě napadla pohotovost.Co ale naděláte,když POHOTOVOST má službu jen do 13:00 hod a já dojela 13:05 hod.NIC.Celý víkend - ještě pracovní - jsem protrpělaBez prášků,jen s vodou jsem jedla česnek,cibuli...vše,co pálí,abych bolest přebila.Podařilo se. Smrádek to bych festovní,ale hlavně,že nic nebolelo.

Po chemických kapačkách,když mě převezli na JIPku a dostala jsem hektolitry chemie jsem usoudila,že se musím počistit. Doma jsem už byla "KING",machrovala jsem,vše bylo v poořádku a tak jsem se jala do výroby přírodních antibiotik "pro strýčka Příhodu" Nesnesla jsem pocit,že mi v těle koluje chemiel.Muselo to prostě ven. A základ? mraďoši.

Na internetu jsem si našla složení všech úplně "obyčejných" ingrediencí,dala je dohromady a výsledek je na světě.Antibiotiku, které zabije každou infekci v našem těle. Když ale napíšu každou,mám na mysli njen ty špatné,ale i něco málo těch dobrých.Hold antibiotika si jedou po svém. Rozhodně lepší,než chemie.

Základní recept tohoto mocného léku se datuje už od středověku, z doby, kdy v Evropě trpěli lidé různými druhy nemocí a epidemií. Toto unikátní čistící tonikum je jak jsem psala antibiotikum,které jsem malinko doplnila,a které zabíjí bakterie,ať chceme,nebo ne.

Má také:

 • silný antivirový a protiplísňový vliv
 • zlepšuje krevní a lymfatický oběh ve všech částech těla
 • může vyléčit mnoho chronických příznaků a nemocí
 • podporuje krevní oběh a čistí krev
 • úspěšně posiluje imunitní systém
 • působí jako antibakteriální, antimykotický a antiparazitární prostředek

Tento lék na rostlinné bázi je nejlepší volbou v boji proti kvasince Candida albicans. Toto tonikum pomohlo mnoha lidem při léčbě spousty virových, bakteriálních, parazitárních a houbových onemocnění dokonce včetně moru! Proto bychom sílu tohoto přírodního prostředku určitě neměli podceňovat. 

Tento recept pomohl během staletí milionům lidí v boji proti nejvražednější chorobám. Tajemství je v silné kombinaci vysoce kvalitních přírodních a čerstvých surovin!Pomáhá při mnoha závažných infekcích.

Recept na unikátní tonikum:

Bude lepší, pokud budete mít během přípravy ochranné rukavice (zvlášť při manipulaci s pálivými paprikami), protože může být následně nepříjemné cítit brnění v rukách! Buďte opatrní, jeho vůně je velmi silná a může proto okamžitě stimulovat dutiny.        

  Fotografie-1680

Složení:

 • 1 litr jablečného octa (vždy používejte v bio kvalitě,nebo jako já domácí)
 • 1/2 šálku jemně nasekaného česneku
 • 2 středně velké jemně nasekané cibule
 • 4 čerstvé chilli papričky (nejpálivější, které najdete)
 • 1/2 šálku strouhaného zázvoru
 • 4 polévkové lžíce strouhaného křenu
 • 3 polévkové lžíce práškové kurkumy nebo 2 kusy kořene kurkumy

Příprava:

 • Smíchejte všechny ingredience v misce, s výjimkou octa. Přendejte směs do zavařovací sklenice.
 • Nalijte dovnitř jablečný ocet a doplňte sklenice až po vrchol. Nejlepší je, když 2/3 sklenice jsou naplněny suchými přísadami a zbytek je vyplněn octem.
 • Dobře sklenice uzavřete a protřepejte.
 • Sklenici skladujte na chladném a suchém místě po dobu 2 týdnů. Několikrát denně protřepejte.
 • Po 14 - 20ti dnech zmáčkněte dobře a přeceďte kapalinu přes plastové sítko. Pro lepší výsledek můžete na něj položit ještě gázu. Důkladně zmáčněte, abyste získali skutečně suchou směs, resp. co nejvíce tekuté šťávy.(Vymačkanou šťávu můžete využít i při vaření. )

Nyní je unikátní tonikum připraveno k použití. Nemusíte tonikum skladovat v lednici. I tak vám vydrží hodně dlouho.

Můj tip:

Tonikum můžete také použít při vaření - smíchejte ho s trochou olivového oleje a použijte jako zálivku nebo přidejte k dušenému masu.    

Upozornění: Aby nedocházelo k nejasnostem - jako léčivo se používá tonikum = tekutá část. Suchý "odpad" však můžete bez obav spotřebovat také.Já jen použila,jako základ k pečeným bramborám.Byla to mňamka.

Dávkování:

Pozor: chuť je velmi silná a pálivá!

Můj extra tip:

Snězte plátek pomeranče, citronu nebo limetky poté, co si vezmete tonikum na zmírnění pocitu pálení.
Vykloktejte a spolkněte. 
Nepoužívejte ředěné vodou, protože to snižuje účinek tonika. 

Užívejte jednu polévkovou lžíci denně k posílení imunitního systému a k boji proti nachlazení.
Zvyšujte každý den množství tonika, dokud nedosáhnete dávky jedné malé skleničky denně (zhruba velikosti likérové skleničky) 
Máte-li bojovat proti závažnější nemoci či infekci, užívejte jednu polévkovou lžíci tonika 5-6 krát denně.
Tonikum je bezpečné pro těhotné ženy a děti (použijte malé dávky!), protože všechny složky jsou přírodní a neobsahují žádné toxiny.

 

Zdravotní přínosy:

 • Česnek je silné antibiotikum s širokou škálou výhod pro zdraví. Na rozdíl od chemických antibiotik, které v těle zabíjejí i miliony přátelských bakterií, jsou jeho jediným cílem bakterie a mikroorganismy. Česnek také podporuje a zvyšuje úroveň zdravých bakterií. Je to silné antimykotikum, zničí jakýkoliv antigen, patogen a škodlivé choroboplodné mikroorganismy.
 • Cibule je nejbližší příbuzný česneku a má podobný, ale mírnější vliv. Společně vytvářejí silnou dvojku bojující proti různým nemocem.
 • Křen je silná bylina, prospěšná zdraví dutin a plic. Otevírá kanály dutin a zvyšuje krevní oběh tam, kde běžné nachlazení a chřipka obvykle začínají. 
 • Zázvor má silné protizánětlivé účinky a je zároveň silným stimulatem krevního oběhu.
 • Chili papričky jsou nejsilnějším stimulátorem krevního oběhu.Jednoduše směřují své antibiotické vlastnosti tam, kde je třeba s nemocí nejvíce bojovat. 
 • Kurkuma je nejdokonalejší koření, odstraňuje infekce a snižuje záněty. Blokuje vznik rakoviny a zabraňuje demenci. Je zejména užitečná pro ty, kdož bojují s bolestí kloubů.
 • Jablečný ocet musí obsahovat něco velmi zdravého, když ho užíval  kvůli jeho léčivým vlastnostem i otec medicíny Hippokrates již kolem roku 400 př.n.l. Ví se, že používal pouze dva léky: med a jablečný ocet. Jablečný ocet se vyrábí z čerstvých a zralých jablek, které jsou později fermentované a procházejí přísně kontrolovaným procesem výroby. Jablečný ocet obsahuje pektin, což je vláknina, která snižuje špatný cholesterol a reguluje krevní tlak. Odborníci se shodují, že lidé s přibývajícím věkem potřebují více vápníku. Ocet pomáhá extrakci vápníku z potravin, se kterými je smíchán, a pomáhá tak zachování pevných kostí.Jablečný ocet je bohatý na draslík.

Nedostatek draslíku zase způsobuje řadu problémů, včetně vypadávání vlasů, lámání nehtů a zubů, zánětu vedlejších nosních dutin a rýmy.  Studie ukázaly, že nedostatek draslíku zpomaluje růst. Všem těmto prolémům se lze vyhnout, pokud budete pravidelně užívat jablečný ocet. Draslík také pomáhá odstraňovat toxiny z těla.
Další látka - beta-karoten - zabraňuje poškození volnými radikály, udržuje pokožku pevnou a mladou. 
Jablečný ocet je dobrý i pro ty, kteří chtějí zhubnout. Rozkládá tuk, který podporuje přirozený proces ztráty hmotnosti. 
Jablečný ocet obsahuje kyselinu jablečnou, účinnou v boji proti houbovým a bakteriálním infekcím. Tato kyselina rozpouští usazeniny kyseliny močové, které se tvoří okolo kloubů, a tím zmírňuje bolesti kloubů. Rozpuštěná kyselina močová je později odstraněna z těla.
Předpokládá se, že jablečný ocet je užitečný při léčbě stavů jako je zácpa, bolest hlavy, artritida, slabé kosti, trávicí potíže, vysoký cholesterol, průjem, ekzém, bolest v očích, chronická únava, mírné otravy jídlem, ztráta vlasů, vysoký krevní tlak, obezita a mnoho dalších zdravotních problémů.

Unikátní tonikum je pro všechno výše uvedené nejlepší kombinací pro boj s každou ze zmíněných nemocí. Chraňte své zdraví pomocí přírodních antibiotik!

Všechny ingredience jsou uznávány jako velmi silné a proto doporučují ve stylu: "Méně, je více." Směs je horká a ostrá, navozující pocení i přehřívající vnitřek. Je naprosto nevhodná pro oslabené jedince s prázdnotou krve - po těžkých operacích, porodu či velkém krvácení. U těchto jedinců je i to méně až příliš. Rovněž při prázdnotě Yin a vyčerpání tekutin se nedoporučuje. Vhodná není pro alergiky - zvláště v době sezóny a je-li v době nemoci vysoká teplota či horečka.Užívejte až po vyléčení na tzv očištění.

DĚKUJI ČLOVĚČE ZA NÁVŠTĚVU A NEZAPOMEŇ...V KOŘENECH JE SÍLA

Kontakt:

Web: www.podomacku.net

Mail: podomacku@post.cz

FB: Podomácku z darů Země aneb Jedové doupě v akci

TOPlist

UPOZORNĚNÍ: Všechny recepty a návody mají pouze informativní charakter a jejich autorka nenese žádnou zodpovědnost za jakékoliv následky jejich použití v praxi.