Přírodní pleťové mléko - bílá levandule

Levandulové potěšení

"Bílá,nebo fialová levandule?"

AŤ UŽ TA PRVNÍ,NEBO TA DRUHÁ,KAŽDÁ VYCUCNE ŠPÍNU,VYŽIVÍ PLEŤ,HYDRATUJE KŮŽI.EXTRA SILNĚ VYŽIVUJÍCÍ LÁTKY SE DOSTANOU POD DERMIS - KŮŽI RYCHLEJI A DÍKY NÍZKOMOLEKULÁRNÍ KYSELINĚ HYALURONOVÉ A CHIA EXTRAKTU ZE SEMÍNEK I NAVÁŽE VODU,KTERÁ V PLETI ZŮSTANE PO DLOUHOU DOBU.
DODÁ LÁTKY POTŘEBNÉ K JEMNÉ A VYHLAZENÉ PLETI.DÍKY VITAMÍNU E VYDRŽÍ,VYŽIVÍ A OMLADÍ PLEŤ - JE TO PŘÍRODNÍ KONZERVANT.KYSELINA HYALURONOVÁ JE NESKUTEČNĚ DRAHÁ A V KUPOVANÝCH KRÉMECH A MLÉKU JE JÍ JEN PRAMÁLO.JÁ KUPUJI ČISTOU,NÍZKOMOLEKULÁRNÍ A HLAVNĚ JÍ DÁVÁM DO MLÉKA MNOŽSTVÍ VĚTŠÍ,NEŽ NUTNÉ.A TO HNED 2x.

Řeč je dnes o mé druhé verzi přírodního pleťového mléka.
Já jsem snad nenašla jiné lepší složení,které by takto fungovalo.Rozhodla jsem se jít ještě dál.Už nějakou dobu vyrábím bílou levanduli z extraktu bílé levandule a vůní bílé levandule.

Lavender

obrázek je ilustrační,ale nádherný,že?

Toto pleťové mléko je luxus.

 • Hydratuje
 • Vyživuje
 • Čistí
 • Zadržuje déle vodu v pleti
 • Krásně voní levandulí
 • Dlouho vydrží

Cenově mě vyjde skoro stejně,jako nejluxusnější chemicky upravované pleťové mléko z obchodu,internetu,strojové výroby...nicméně tady nemám jedinou molekulu chemie a bylinkami se jen hemží

Moje oblíbené verze jsou:

 • Bílá levandule
 • Fialová klasická levandule

Ještě existuje modrá,ale ta mi moc nevyhovuje...ta je spíše pro suchou,starší,nebo šupinkovatou pleť.Bohužel ta moje hodně mastná.

Gfhf

Rozhodla jsem se udělat mléko ze silného extraktu bílé levandule + hodně,hodně,hodně silným výluhem mé vlastní bílé levandule (ze zahrádky,nebo v zimě sušené) + tinkturou z bílé levandule + nejčistšího levandulového esenciálního oleje,který jsem si nechala poslat z ebay.Po dlouhé korespondenci s majitelkou firmy jsem se dověděla kompletní složení olejů,macerací a pěstování levandule,na kterou se tato firma specializuje.Esence si vyrábí také sami.A tak jsem neváhala a EO zakoupila.Je to skvělý,hodně dobrý a kvalitní,rodinný podnik,který vlastní levandulovou plantáž.Tam by se žilo...božééé .
Do receptu jsem přidala ještě čistý extrakt z chia semínek,které samy o sobě natáhnou až 500 násobek vody své velikosti.Je to úžasné,když stačí změnit složení,tu něco přidat,tu odebrat ... a pleť si lebedí :-) Je to také díky přírodnímu kastilskému mýdlu,které si dělám extra zvlášť.Stejně dobře,nebo i líp mi vyhovuje,jako moje první pleťové mlíčko

Toto bohatě výživné a pečující mléko je vhodné na všechny typy pleti,záleží však na složení pro určitou pleť. Je možné po vyčištění mlékem použít další péči v podobě krému,ovšem není nutný...alespoň po ranním čištění.Po večerním čištění občas používám svoje Extra silně hydratační a výživující noční krémové "sérum"

Dneska to nebylo žádné vykecávání,jen taková rychlovka,kterou jsem se chtěla pochlubit.
Mějte moc krásný den.

Přírodní silné bylinné pleťové mléko

Jemňounké pleťové mléko - momentálně ylang ylang,sladký kokos,máta,bílá levandule,vanilka,arabika káva,vavřín,geranium,eukalyptus,fialka

MILKFACE

Přátelé,kamarádi ...
Nikdy by mě ani ve snu nenapadlo,že si sama doma budu vyrábět pleťová mléká,která jsou svojí kvalitou a ingrediencemi nejen kvalitní a pěkná na pohled,ale také jemná,extra výživná a pečující.
Ani jedna z nejdražších nejmenovaných značek mi tolik neposlouží,jako toto mléko.Je zvláštní a velmi účinné.Po pár týdnech používání se mi zjemnila pokožka natolik,že je hladká a jemná na dotek i na oko a hlavně...(díky bohu) mi miznou i černé tečky.
Účel tohoto mléka:
VYCUCNE ŠPÍNU,VYŽIVÍ PLEŤ,HYDRATUJE KŮŽI.
DODÁ LÁTKY POTŘEBNÉ K JEMNÉ A VYHLAZENÉ PLETI. 
A to nejsem v postpubertálním věku,jak víte.
Jen od včerejšího zveřejnění mi do mé mailové (poštovní) schránky přišlo neuvěřitelných 182 dotazů,prosbiček a kontaktů na právě toto moje kvalitní pleťové mlíčko a tak jsem se rozhodla jej zveřejnit pro vás,které to zajímalo.
Všechny tyto recepty jsem vymýšlela velmi,velmi dlouho s velmi,velmi  velkou pečlivostí a věřím,že i pro vás budou přínosem a vaší pleti,vlasům,tělu dobrým a vysoce kvalitním pomocníkem).
Teď ale zařadíme  plyn a jdeme na výrobu pleťového mlíčka zde. 
Už po prvním čištění byla pleť jemňounká,ale po delším zkoumání jsou dokonce i póry staženější,tečky neviditelné a pleť jemňučká,jako hedvábí.Jako vždy jsem zkoušela různé verze,ale osvědčily se mi tyto dvě.

1. obyčejná domácí verze pleťového mléka z domácích surovin:
 • jemně nastrouhaného olivového mýdla (kdo chce použije mýdlo Dove)
 • převařené,horké vody
 • krému z bambuckého másla a kokosového oleje,možno použít i krém na ruce Arcona (nebo měsíčkovou indulonu,kterou používaly naše babičky.Máslíčka a oleje upřednostňuji.
 • EO
Jemně nastrouhané mýdlo smíchejte s převařenou vodou a nechejte pořádně rozpustit. 
Pak přidejte jemný krém (kdo nemá,může použít měsíčkovou indulonu). Vše spojte v jednu směs. Popř. dolijte teplou převařenou vodu,pokud je směs hustá. Vznikne krémová směs-mléko. Nalijte jej do uzavíratelné nádobky ( např.od šamponu, pleťové vody apod.) a řádně protřepejte.
TIP!: Chcete-li si mléko ochutit- ovonět, nechcete použít parfém,jako já, pouze přidejte 1 sáček čaje a po jednom dni jej vyndejte, nebo lístky zeleného čaje či máty.(Ta je nejideálnější)
Já použila čistý EO levanduli,růži do dalších černou orchidej a kokos.
Nejvyšší kvalita,nejčistší ingredience,nejlepčí účinek,jaký znám.Nikdy v životě toto složení nekoupíte v obchodě.
2. luxusní,extrémně výživné pleťové mléko,na které nedám dopustit.
Jediné mléko,které vycucne špínu,zhydratuje pleť a vyživí kůži.
 • glycerin
 • vitamín E
 • kyselina hyaluronová
 • arganový olej
 • jojobový olej
 • mandlový olej
 • šípkový olej
 • nimba olej (neem oil)
 • opuncie
 • ricinový olej
 • olivové mýdlo
 • voda,nebo silný výluh z bylinek podle typu pleti (polní a domácí růže,meduňka a levandule)
 • zinek 
 • emulgant saecare
 • 1-2 kapky potravináčského barviva na kosmetiku určeného
 • EO růže,levandule,černá orchidej
 • čistou lahev
Chcete-li si mléko "ochutit" a nepoužívat vůni,nebo parfém a barvičku, pouze přidejte 1 sáček čaje (měsíčkového,mátového....prostě aromatického a po jednom dni jej vyndejte, nebo lístky zeleného čaje či již zmíněné máty. 

Nevím,jak vy,ale já osobně si pleť čistím 2x denně,někdy i v poledne,takže 3x denně,ale pokud nepoužiji své mléko,zůstávají mi nečistoty v pórech a nakonec stejně mléko použiji. Pleť mám mastnou a póry se mi rychleji zanáší.Ne s tímto mlékem.
Moje oblíbené jasmínové mám ještě v záloze a protože dojeli naši a já věděla,že mamce jedno podaruji (má ráda levanduli a jasmín),vyrobila jsem jí právě levandulové.
Dech vyrážející fotka,která ukazuje moje fujtajblíky i po vyčistění normální micelární vodou.
Použila jsem celkem 3 tamponky na mléko a až ten třetí byl docela čistý.Takto mléko funguje. Je to můj malý-velký zázrak.
OBROVSKÝ ROZDÍL.Vidíte tu špínu i po vyčištění pleťovou vodou z obchodu.
Pizap-com14182769160781
Upozornění:
Máte-li v plánu si tento zázrak vyrobit sami,soustřeďte se na množství a složení ingrediencí.Je to velmi důležité pro citlivost pleti.Jako dárek k narozeninám,nebo k vánocům je ideální.Pěkný den.

DĚKUJI ČLOVĚČE ZA NÁVŠTĚVU A NEZAPOMEŇ...V KOŘENECH JE SÍLA

Kontakt:

Web: www.podomacku.net

Mail: podomacku@post.cz

FB: Podomácku z darů Země aneb Jedové doupě v akci

TOPlist

UPOZORNĚNÍ: Všechny recepty a návody mají pouze informativní charakter a jejich autorka nenese žádnou zodpovědnost za jakékoliv následky jejich použití v praxi.